FIBERKAB. 50/125 LC-SC 5,5m OM4 LSZH

Lager
Bestillingsvare
Pris
kr 429,00
Fiberkabel 0,5m
LC-SC duplex
Multimodus 50/125 OM4
Lilla ytterkappe, halogenfri (LSZH)
Varenr.
315002055/OM4
EAN
7071165007862
Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×