FIBERKAB. 62.5/125 SC-SC 3,0 m LSZH

Lager
Midlertidig utsolgt
Pris
kr 179,00
Fiberkabel patch 3,0 m
SC-SC 62,5/125

FIBER PATCH KABEL SC/SC  62,5/125 MULTIMODUS OM1

LENGDE:  3,0m

LSZH

ORANGE

 

Varenr.
316203030

Dokumenter

Filer
Din nettleser er utdatert!

For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

×